Okna aluminiowe, PCV

Wśród naszych propozycji warto wyróżnić funkcjonalne okna aluminiowe. Montaż stolarki aluminiowej, jaki zapewniamy, dotyczy modeli z profili GAELAN. Różnice w konstrukcji mają zasadniczy wpływ na właściwości techniczne, jakimi cechują się gotowe okna. Profesjonalny montaż okna balkonowego z PCV czy aluminium to gwarancja doskonałej izolacji, dzięki której w domu jest ciepło i nie słychać hałasu z ulicy.

Oferujemy montowanie okna PCV z profili GEALAN. Stolarka ma nie tylko estetyczny wygląd – warto docenić dopracowane w najmniejszych szczegółach geometrie profili, którymi cechują się wyprodukowane przez europejską firmę okna balkonowe PCV. Montaż okna PCV w drewnianym domu to sposób na zapewnienie efektywnej izolacji cieplnej i akustycznej. Proponowana przez nas stolarka oznacza także skuteczną wentylację, która wynika z regularnej i utrzymanej na odpowiednim poziomie wymiany powietrza. Modele z profili GEALAN sprawdzą się także jako antywłamaniowe okna – montaż okien z aluminium to inwestycja w bezpieczeństwo.

Montaż okien w województwie wielkopolskim i nie tylko

Montaż okien aluminiowych – profesjonalny i uwzględniający specyfikację domu/mieszkania – to klucz do sukcesu. A nam zależy wyłącznie na tym, aby Wasza przestrzeń prezentowała się jak najlepiej. Dlatego, jeśli montaż okna balkonowego PCV lub aluminiowego to dla Was zbyt skomplikowana czynność, zachęcamy do skorzystania z naszych usług i kompleksowej pomocy. Region, w jakim działamy, to Wielkopolska, chociaż chętnie realizujemy prace związane z profesjonalnym montażem okien również w innych częściach naszego kraju. Nasze doświadczenie, które zdobywaliśmy latami, pozwala nam na świadczenie usług w oparciu o najnowocześniejsze techniki. Gwarantujemy, że okna będą prezentować się wprost nienagannie, a montaż przebiegnie sprawnie i szybko.


Okna S 8000 IQ

zoptymalizowany system

Okna S 8000 IQ

Zapewniamy prawidłowy montaż okien balkonowych PCV z profili S 8000 IQ o głębokości 74 mm. Priorytetem przy tworzeniu stolarki było zaprojektowanie systemu z uszczelnieniem oporowym i optymalizacja materiałowa przez zakład produkujący okna.

Zobacz szczegóły

Model S 9000

gwarancja ciepła

Okna S 9000

GEALAN S 9000 to system o głębokości 82,5 mm, w którym połączono walory dwóch rodzajów uszczelnienia: oporowego i środkowego. Gwarancją skutecznej izolacji termicznej jest sześć komór w ościeżnicy i skrzydle. Warto podkreślić, że na właściwości systemu wpłynęła również jego szerokość i rozmieszczenie uszczelek w 3 płaszczyznach.

Zobacz szczegóły

wytrzymałość

Odporność okien

Okna z profili PVC są łatwe w pielęgnacji i praktycznie nie wymagają konserwacji. Gwarantujemy profesjonalny montaż okien aluminiowych w Wielkopolsce i nie tylko. Stolarka jest bardzo odporna na wpływ czynników atmosferycznych i wyjątkowo trwała.

indywidualny styl

Dobór kształtu, profili i sposobu otwierania

W prosty sposób można dobrać odpowiedni charakter systemu względem swoich wymagań. Do wyboru są różne profile, sposoby otwierania czy podziału okna, a także kształt – łatwo stworzyć nawet bardzo nieszablonowy model.

różnorodność

Tradycyjnie, w okleinach i z profilami acrylcolor

Inwestor może dopasować okna do dowolnego stylu budowlanego. Do wyboru są tradycyjne modele białe, a także okno w okleinach lub z profili acrylcolor.

komfort

Komfort

Stolarka z profili GEALAN zatrzymuje ciepło wewnątrz budynku i stanowi efektywną barierę dla hałasu rozlegającego się poza obiektem. Oferujemy profesjonalny montaż okien PCV w drewnianym domu na terenie województwa wielkopolskiego – to wybór, który maksymalizuje bezpieczeństwo i wpływa pozytywnie na nastrój oraz przytulność mieszkania.

okno konstruktor
Natalia Janiszek
Huggarvägen 24
137 40 Västerhaninge
Sverige
tel nr +46 (0)76 946 94 38

OknoKonstruktor.pl | Okna z aluminum, balkonowe, PCV