Drzwi tarasowe HST przesuwane

Drzwi tarasowe przesuwne HST

Drzwi tarasowe przesuwne HST

Innowacyjne drzwi tarasowe przesuwne HST to ceniony element nowoczesnych mieszkań – dodają wnętrzu elegancji. Dodatkowo oferowane przez nas modele gwarantują odpowiednie doświetlenie pomieszczeń, dzięki czemu wpływają pozytywnie na doskonałe samopoczucie, a także komfort pracy i jakość wypoczynku. Warto dodać, że system HST został oparty o odporną platformę S 9000.

Osobom, które w szczególny sposób cenią sobie naturalne doświetlenie wnętrza, polecane są drzwi tarasowe HST przesuwne w wersji design, w której zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym modelu zastąpione zostało profilem oszklonym. Szerokość jego lica w porównaniu z normalnym skrzydłem została zredukowana o ponad połowę.

Jak działa system HST?

Tarasowe, podnoszono-przesuwne drzwi HST są niezwykle łatwe w użytkowaniu. Cały system opiera się wykorzystaniu skrzydła ruchomego oraz stałego. Wystarczy delikatnie unieść klamkę, by drzwi lekko się podniosły, co z kolei umożliwia ich przesunięcie. Możemy też w dowolnym momencie zablokować mechanizm i zostawić np. niewielkie przejście dla zwierząt domowych. Przesuwne, tarasowe drzwi HST są więc nie tylko proste w obsłudze, ale też wyjątkowo funkcjonalne. To system niemalże pozbawiony wad!

Dlaczego wybrać tarasowe drzwi przesuwne z systemem HST?

Przede wszystkim – tarasowe drzwi przesuwne z systemem HST mogą być niemal w pełni przeszklone, dzięki czemu gwarantują one dostateczną ilość światła wpadającą do pomieszczenia. Dodatkowo tego rodzaju drzwi nie trzaskają i nie zamykają się pod wpływem wiatru. Warto wspomnieć też o bezprogowym przejściu – stanowi ono niepodważalny atut, gdy w domu mieszkają małe dzieci tudzież osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Postaw na nasze wyposażone w system HST przesuwne drzwi tarasowe – wybierz wygodę i elegancki design.

okno konstruktor
Natalia Janiszek
Huggarvägen 24
137 40 Västerhaninge
Sverige
tel nr +46 (0)76 946 94 38

OknoKonstruktor.pl | Drzwi tarasowe przesuwne HST