Okno konstruktor - polski producent drzwi, okien, stolarki aluminiowej

Firma Oknokonstruktor to polski producent okien i drzwi aluminiowych oraz z PVC. Wykorzystując najwyższej jakości profile firmy GEALAN, wykonujemy funkcjonalne okna nowoczesne. Producent okien z aluminium, polski wytwórca stolarki Oknokonstruktor proponuje też drzwi tarasowe przesuwne. Produkcja drzwi zewnętrznych aluminiowych z użyciem okuć marki Winkhaus odbywa się w Poznaniu, gdzie znajduje się zarówno nasza hala produkcyjna, jak i biuro oraz wzorcownia, w której projektowana jest innowacyjna stolarka aluminiowa. Montaż oferowany przez naszych specjalistów to sposób na izolację akustyczną i termiczną, jaką zapewniają okna i drzwi aluminiowe. Producent stolarki PCV udziela na swoje produkty gwarancji oraz prowadzi ich serwis.

okno

Dlaczego warto zamówić okna i drzwi właśnie u nas? Wyjaśniamy w czterech krokach:

01.

Jakość obsługi

Jesteśmy małą firmą, dlatego jako producent drzwi z aluminium, polski wytwórca okien i monter działamy szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności. Szybko reagujemy na każdy sygnał zgłaszany przez klienta, który zamawia na przykład nasze okna PCV – producent stolarki okiennej zawsze dba o najwyższą jakość obsługi.

02.

Bezpośredni producent

Funkcjonujemy jako bezpośredni producent drzwi aluminiowych. Polski producent okien i drzwi z aluminium Oknokonstruktor może dzięki temu zagwarantować najwyższą jakość oraz krótkie terminy realizacji.

03.

Gwarancja i serwis

Nasze wyspecjalizowane ekipy monterskie to gwarancja jakości montażu oraz sprawny serwis, bez względu na to, czy naprawiane są okna czy drzwi zewnętrzne aluminiowe. Produkcja drzwi tarasowych przesuwnych lub okien odbywa się ponadto z użyciem najwyższej jakości materiałów, dzięki którym stolarka jest odporna i działa niezawodnie. Podobni nam polscy producenci okien chcą nie tylko sprzedać najwyższej jakości modele, ale też zadbać o ich sprawne i wieloletnie działanie.

04.

Funkcjonalne systemy

Dostępna jest u nas wyłącznie najlepsza stolarka okienna. Producent okien PCV i aluminiowych to polski dostawca 5-cio i 6-cio komorowych systemów, które gwarantują doskonałą izolacje cieplną. Ponadto marka Oknokonstruktor oferuje drzwi tarasowe przesuwne. Producent nowoczesnych okien zapewnia najnowocześniejszą technologię drzwiową, proponując ciche i płynnie działające modele antywłamaniowe.

okno

okno konstruktor
Natalia Janiszek
Huggarvägen 24
137 40 Västerhaninge
Sverige
tel nr +46 (0)76 946 94 38

OknoKonstruktor.pl | Polski producent stolarki okiennej, drzwi i okien