Okno konstruktor - polski producent drzwi, okien, stolarki aluminiowej

Firma Oknokonstruktor to polski producent okien i drzwi aluminiowych oraz z PVC. Wykorzystując najwyższej jakości profile firmy GEALAN, wykonujemy funkcjonalne okna nowoczesne. Producent okien z aluminium, polski wytwórca stolarki Oknokonstruktor proponuje też drzwi tarasowe przesuwne. Produkcja drzwi zewnętrznych aluminiowych z użyciem okuć marki Winkhaus odbywa się w Poznaniu, gdzie znajduje się zarówno nasza hala produkcyjna, jak i biuro oraz wzorcownia, w której projektowana jest innowacyjna stolarka aluminiowa. Montaż oferowany przez naszych specjalistów to sposób na izolację akustyczną i termiczną, którą zapewniają okna oraz drzwi aluminiowe. Producent stolarki PCV udziela na swoje produkty gwarancji, a także prowadzi ich serwis.

Jesteśmy bezpośrednim producentem okien i drzwi z PVC, jak również z aluminium. Nasza produkcja opiera się o najwyższej jakości profile firmy GEALAN oraz okucia marki Winkhaus.

Nasze biuro, wzorcownia oraz hala produkcyjna znajdują się w Poznaniu.

produkcja okien

Dlaczego warto zamówić okna i drzwi właśnie u nas? Wyjaśniamy w trzech krokach:

01.

Jakość obsługi

Jesteśmy małą firmą, dlatego jako producent drzwi z aluminium, polski wytwórca i monter okien, działamy szybko, bez zbędnych formalności. Sprawnie reagujemy na każdy sygnał zgłaszany przez klienta, który zamawia na przykład nasze okna PCV – producent stolarki okiennej zawsze dba o najwyższą jakość obsługi.

02.

Bezpośredni producent

Funkcjonujemy jako bezpośredni producent okien i drzwi aluminiowych. Możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz krótkie terminy realizacji.

03.

Gwarancja i serwis

Nasze wyspecjalizowane ekipy monterskie to gwarancja jakości montażu oraz sprawny serwis bez względu na to, czy naprawiane są okna, czy drzwi zewnętrzne aluminiowe. Ponadto sama produkcja drzwi tarasowych przesuwnych lub okien odbywa się z użyciem najwyższej jakości materiałów, dzięki którym stolarka jest odporna i działa niezawodnie. Chcemy nie tylko sprzedać modele najwyższej jakości, ale też zadbać o ich sprawne oraz wieloletnie działanie.

04.

Funkcjonalne systemy

Posiadamy wyłącznie najlepszej jakości stolarkę okienną. Producent okien PCV i aluminiowych to polski dostawca 5- oraz 6-komorowych systemów, które gwarantują doskonałą izolację cieplną. Ponadto marka Oknokonstruktor oferuje drzwi tarasowe przesuwne. Producent nowoczesnych okien zapewnia najnowocześniejszą technologię drzwiową, proponując ciche i płynnie działające modele antywłamaniowe.

Zalety wykorzystania przesuwnych drzwi tarasowych z aluminium

Okiem doświadczonego producenta: zamontowanie tarasowych, aluminiowych drzwi przesuwnych to doskonały pomysł, usprawniający codzienne funkcjonowanie! Tego typu rozwiązanie umożliwia przede wszystkim łatwiejsze zagospodarowanie tarasu – standardowe drzwi wymagają odpowiedniej ilości miejsca, by mogły prawidłowo funkcjonować. Niestety zabiera to przestrzeń, którą można zaaranżować w inny sposób, np. stawiając tam stolik. Zewnętrzne, aluminiowe drzwi przesuwne, których jesteśmy producentem, pomagają wyeliminować ten problem. Co więcej, tego rodzaju drzwi nie zamkną się pod wpływem podmuchów wiatru. Wszystko to, łącznie z wygodą otwierania i zamykania, sprawia, że tego typu przejście to absolutnie najlepszy wybór. Zaufaj naszej opinii – zajmujemy się produkcją przesuwnych, aluminiowych drzwi tarasowych od lat!

Doskonałe okna i drzwi aluminiowe w konkurencyjnej cenie!

Zapoznaj się z naszą ofertą wysokiej jakości nowoczesnych okien i zewnętrznych aluminiowych drzwi. Klientom proponujemy wyłącznie doskonałe produkty, a także równie wyśmienite usługi montażu. Mamy zgraną ekipę profesjonalistów, którzy błyskawicznie zrealizują każde zlecenie. Jako doświadczony, polski producent nowoczesnych okien aluminiowych PCV oraz zewnętrznych, przesuwnych drzwi tarasowych, możemy pochwalić się wyjątkowo konkurencyjnymi cenami i znakomitymi opiniami klientów. Skontaktuj się z nami – przekonaj się, że warto postawić na ekspertów. Zajmujemy się stolarką okienną, a także montażem aluminiowych drzwi przesuwnych nie od dziś!

okno

okno konstruktor
Natalia Janiszek
Huggarvägen 24
137 40 Västerhaninge
Sverige
tel nr +46 (0)76 946 94 38

OknoKonstruktor.pl | Polski producent stolarki okiennej, drzwi i okien