Drzwi tarasowe przesuwne PSK

System uchylno-przesuwny firmy Winkhaus

Wielkoformatowe okna to doskonały wybór dla osób, które cenią komfort i estetykę. Również ze względu na oszczędność energii czy bezpieczeństwo warto zdecydować się na propozycje europejskiej firmy Winkhaus. Duże przeszklenia w uchylno-przesuwnym systemie duoPort SK to odpowiedź na najnowsze trendy i przepis na skuteczne nasłonecznienie wnętrza domu. Oferowane przez nas drzwi tarasowe to modele przesuwne i aluminiowe, które zapewniają jednocześnie komfort użytku, a także wysoką jakość wykonania. Nowoczesne drzwi tarasowe przesuwne to gwarancja niezawodności przez długi czas! Skorzystaj z naszych usług – zapewniamy montaż drzwi na najwyższym poziomie, przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz najnowocześniejszego sprzętu.

System uchylno-przesuwny firmy Winkhaus
System uchylno-przesuwny firmy Winkhaus

Wytrzymałe drzwi tarasowe przesuwne PSK tworzymy, wykorzystując profile GEALAN S 8000 IQ oraz GEALAN s 9000.

Funkcjonalne drzwi przesuwne na taras

Okucie duoPort SK ma stabilne wózki jezdne wyposażone w rolki o średnicy 28 mm, dzięki czemu skrzydła drzwi tarasowych przesuwają się płynnie i cicho. Na komfort obsługi drzwi wpływa także niski próg, który ułatwia wychodzenie na taras. Drzwi przesuwne PSK tarasowe mają zintegrowane szczotki czyszczące szyny jezdne – w ten sposób zadbano o niezawodność funkcjonowania okucia. Nośność modelu wynosi do 200 kg, w zależności od wersji. Drzwi przesuwne PSK z pewnością na długo posłużą w Twoim domu – stanowią one niezbędne wyposażenie tarasowe, dlatego warto zadbać, by były one wysokiej jakości. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły.

Drzwi przesuwne tarasowe PSK – bezpieczeństwo

Oprócz montażu drzwi tarasowych Istnieje możliwość podwyższania poziomu ochrony antywłamaniowej. Zapewnia ona całkowite bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko przedostania się do wnętrza domu niechcianych osób. Aluminiowe drzwi tarasowe same w sobie są odporne na uszkodzenia mechaniczne, jednak dodatkowa ochrona to gwarancja 100% bezpieczeństwa, zwłaszcza w nocy, kiedy nie przebywamy w pomieszczeniu z wyjściem na taras. Postaw na drzwi tarasowe przesuwne PSK – zachęcamy do skorzystania z naszych usług, omówimy każdy etap montażu drzwi oraz ustalimy cenę całej realizacji.

okno konstruktor
Natalia Janiszek
Huggarvägen 24
137 40 Västerhaninge
Sverige
tel nr +46 (0)76 946 94 38

OknoKonstruktor.pl | Drzwi przesuwne PSK tarasowe