Nowoczesne drzwi tarasowe, balkonowe, zewnętrzne

Od wielu lat produkujemy drzwi balkonowe przesuwne aluminiowe, które idealnie sprawdzą się także jako model tarasowy. Warto dodać, że zapewniamy również montaż drzwi zewnętrznych aluminiowych, profesjonalny serwis i dajemy gwarancję na nasze produkty. Wykonując innowacyjne modele, wykorzystujemy systemy PSK i HST od firmy Winkhaus – europejskiego przedsiębiorstwa, które cenione jest za nowoczesne drzwi tarasowe przesuwne z aluminium. Montaż drzwi aluminiowych zewnętrznych oferowany przez naszych doświadczonych specjalistów to gwarancja komfortu korzystania z odpornych drzwi zapewniających najwyższy poziom izolacji cieplnej i akustycznej.

Profesjonalny montaż aluminiowych drzwi zewnętrznych

Wygodna obsługa to wynik zastosowania stabilnych wózków jezdnych, w które wyposażono drzwi zewnętrzne aluminiowe. Montaż drzwi tarasowych przesuwnych jest polecany osobom, które cenią niezawodność – szczotki czyszczące szyny wpływają na płynne działanie naszych modeli. Oferujemy aluminiowe drzwi balkonowe przesuwne z niskim progiem, który jest dużym udogodnieniem ułatwiającym wyjście lub wejście. Zapewniamy profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych PCV na terenie województwa wielkopolskiego i nie tylko – zachęcamy do kontaktu osoby z Wielkopolski oraz innych województw.

Drzwi tarasowe przesuwne PSK

System uchylno-przesuwny firmy Winkhaus

Nowoczesna architektura stawia na okna wielkoformatowe, które spełniają wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, komfortu, estetyki i energooszczędności. Odpowiedzią firmy Winkhaus jest komfortowy system uchylno-przesuwny duoPort SK do dużych przeszkleń, zgodny z najnowszymi trendami.

Zobacz pełną ofertę

Drzwi tarasowe przesuwne HST

Drzwi tarasowe przesuwne HST

Drzwi przesuwne to obowiązkowy element nowoczesnych mieszkań. Z jednej strony dodają wnętrzu elegancji, a z drugiej strony dbają o dobre samopoczucie mieszkańców dzięki efektywnemu doświetleniu pomieszczeń. Nowy system HST oparty o platformę S 9000 spełnia wszystkie wymogi techniczne i wizualne, jakie postawiono przed systemami przesuwnymi najnowszej generacji.

Zobacz pełną ofertę

Szczególnie polecamy aluminiowe drzwi tarasowe przesuwne. Montaż drzwi z aluminium to dobra propozycja dla każdego, kto ceni solidność i sprawne działanie modelu. Ze względu na najwyższą estetykę, warto wybrać także drzwi zewnętrzne PCV. Montaż drzwi balkonowych przesuwnych to gwarancja energooszczędności oraz izolacji akustycznej, dzięki której w domu przyjemniej się pracuje czy odpoczywa. Oferujemy wykonane z polichlorku winylu drzwi tarasowe przesuwne nowoczesne, drzwi balkonowe przesuwne z aluminium czy modele montowane w innych miejscach domu. Naszą propozycją jest montaż drzwi balkonowych PCV, profesjonalny serwis, a także pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania – w razie potrzeby służymy radą.

Drzwi przesuwne z PCV – na taras i balkon

Funkcjonalne drzwi tarasowe przesuwne aluminiowe posłużą jako wyjście na taras czy do ogrodu. Obszerne przeszklenie zapewnia odpowiednią ilość światła w domu, co nie tylko ułatwia codzienne prace, ale też wpływa pozytywnie na dobre samopoczucie. Drzwi balkonowe przesuwne – nowoczesne modele z PCV, montaż których oferujemy – gwarantują też widok na przestrzeń za oknem, dzięki czemu można na podziwiać ogród, lub mieć oko na bawiące się w nim dzieci.

okno konstruktor
Natalia Janiszek
Huggarvägen 24
137 40 Västerhaninge
Sverige
tel nr +46 (0)76 946 94 38

OknoKonstruktor.pl | Drzwi balkonowe, tarasowe przesuwne, zewnętrzne